פאנפונה » בחירות הגולשים » Viva Plus סדרה טורקית

Viva Plus סדרה טורקית

2023-02-25 01:20:00+02:00

מה זה ויוה פלוס?

Viva Plus היא סדרת טלוויזיה טורקית המשודרת משנת 2018. זוהי סדרת דרמה קומית רומנטית העוקבת אחר סיפורם של שני צעירים, Aslı וקאן, שמנסים להגשים את חלומותיהם. המופע מתרחש באיסטנבול ועוקב אחר חייהם של שתי הדמויות הראשיות כשהן מנווטות את דרכן בתרבות התוססת והמשתנה של העיר.

הדמויות

אסלי היא אישה צעירה שנחושה להגשים את חלומותיה. היא אישה חרוצה ושאפתנית שנחושה להטביע את חותמה בעולם. קאן הוא גבר צעיר שנחוש גם הוא להגשים את חלומותיו. הוא אדם נלהב ויצירתי שתמיד מחפש דרכים חדשות לבטא את עצמו. התוכנית מציגה גם מספר דמויות תומכות, כולל המשפחה של אסלי, החברים של קאן והאנשים שהם פוגשים בדרך.

העלילה

המופע עוקב אחר סיפורם של אסלי וקאן כשהם מנווטים את דרכם בעיר איסטנבול. כשהם רודפים אחר החלומות שלהם, הם מתמודדים עם מספר מכשולים ואתגרים. בדרך הם לומדים יותר על עצמם ואחד על השני, ומגלים את כוחה של חברות ואהבה.

הקבלה

Viva Plus התקבלה בברכה על ידי צופים ומבקרים כאחד. התוכנית זכתה לשבחים על הדמויות החזקות שלה, העלילה המרתקת והצילום היפה. הוא גם זכה לשבחים על התיאור החיובי שלו של איסטנבול ותרבותה.

פרסים ומועמדויות

ויוה פלוס הייתה מועמדת למספר פרסים, ביניהם פרסי האמי הבינלאומיים ופרסי פרפר הזהב. היא גם זכתה במספר פרסים, כולל פרס הסדרה הטובה ביותר בפסטיבל הסרטים הבינלאומי באיסטנבול.

איפה לצפות

Viva Plus זמין לצפייה בנטפליקס ובשירותי סטרימינג אחרים. למידע נוסף על Viva Plus בויקיפדיה.

דילוג לתוכן