פאנפונה » ויראלי » Viva Plus סדרה טורקית חדשה

Viva Plus סדרה טורקית חדשה

2023-03-02 10:36:00+02:00

מה זה ויוה פלוס?

Viva Plus היא סדרה טורקית חדשה שצוברת פופולריות בשנים האחרונות. זוהי סדרת דרמה העוקבת אחר חייהם של קבוצת חברים המתגוררים באיסטנבול. הסדרה מתרחשת בימינו המודרנית ועוקבת אחר חייהם של הדמויות כשהן מנווטות את דרכן בחיים, באהבה ובחברות.

הדמויות

הדמויות הראשיות של ויוה פלוס הן קבוצת חברים שכולם בשנות העשרים לחייהם. כולם מרקע שונה ובעלי אישיות שונה. הדמויות הראשיות הן:• כמאל: הוא מנהיג הקבוצה והוא איש עסקים מצליח. הוא גבר חזק ובטוח שתמיד דואג לחברים שלו. • Ayse: היא הכי רמה בקבוצה ותמיד דואגת לחברים שלה. היא עורכת דין מצליחה ותמיד מנסה לעזור לחבריה לצאת ממצבים קשים. • Cem: הוא הקלף הפראי של הקבוצה ותמיד מסתבך בצרות. הוא קצת מורד ותמיד מחפש זמן טוב.• גונקה: היא הכי רומנטית בקבוצה ותמיד מחפשת אהבה. היא קצת חולמת ותמיד מחפשת את השידוך המושלם שלה.• טולגה: הוא הכי נינוח בקבוצה ותמיד מחפש זמן טוב. הוא קצת ג'וקר ותמיד מחפש צחוק.

הסיפור

הסיפור של Viva Plus עוקב אחר חייהם של הדמויות כשהן מנווטות את דרכן בחיים, באהבה ובחברות. הסדרה עוקבת אחר הדמויות כשהן חוות את השיאים והשפל של החיים באיסטנבול. הסדרה גם בוחנת את התרבויות וסגנונות החיים השונים של העיר וכיצד הם משפיעים על הדמויות.

איפה לצפות ב-Viva Plus

Viva Plus זמין לצפייה בשירות הסטרימינג Viva Plus. הסדרה זמינה לצפייה גם בשירות הסטרימינג נטפליקס. למידע נוסף על Viva Plus בויקיפדיה.

דילוג לתוכן