פאנפונה » מגזין » Viva Plus טורקית סדרה ונדטה – סקירה מקיפה

Viva Plus טורקית סדרה ונדטה – סקירה מקיפה

2023-03-05 09:38:00+02:00

מהי Viva Plus טורקית ונדטה?

Vendetta היא סדרה טורקית שמשודרת ב-Viva Plus מאז 2019. זוהי דרמת פשע העוקבת אחר סיפורו של צעיר בשם עלי שנחוש לנקום את מות אביו. הסדרה עוקבת אחרי עלי כשהוא מנווט בעולם התחתון הפלילי של איסטנבול ומנסה להביא צדק עם האחראים למותו של אביו.

עלילה של Viva Plus סדרה טורקית ונדטה

הסדרה מתחילה בכך שאביו של עלי נהרג בתאונת דרכים. עלי נחוש לגלות מי אחראי למותו של אביו ויוצא לגלות את האמת. עד מהרה הוא מגלה שאביו היה מעורב בארגון פשע ושהאנשים האחראים למותו הם חלק מהארגון הזה. לאחר מכן יוצא עלי לנקום באחראים ולהביא צדק למותו של אביו.

בעוד עלי ממשיך בחיפושיו אחר צדק, הוא מוצא את עצמו בעיצומו של מאבק כוחות בין שתי כנופיות יריבות. הוא חייב להשתמש בשכלו ובכישוריו כדי לשרוד ובסופו של דבר להפיל את ארגון הפשע האחראי למותו של אביו. בדרך הוא פוגש מגוון דמויות, כולל אישה מסתורית שעוזרת לו בחיפושיו.

דמויות בסדרת ויוה פלוס טורקית ונדטה

הדמות הראשית של הסדרה היא עלי, צעיר שנחוש לנקום את מות אביו. מצטרפות אליו מגוון דמויות אחרות, כולל:

  • כמאל, חברו הטוב ביותר ואיש סודו של עלי.
  • Ayse, אישה מסתורית שעוזרת לעלי במסעו.
  • Cemal, מנהיג אחת הכנופיות היריבות.
  • האקן, מנהיג הכנופיה היריבה האחרת.
  • סרקן, שוטר שנחוש להפיל את ארגון הפשע.

קבלת פנים של Viva Plus Turkish Series Vendetta

ונדטה התקבלה היטב על ידי הצופים והמבקרים כאחד. הסדרה זכתה לשבחים על סיפורה המרתק והדמויות המרתקות. הוא גם זכה לשבחים על התיאור הריאליסטי שלו של העולם התחתון הפשע של איסטנבול. הסדרה זכתה להצלחה רייטינג עבור Viva Plus וחודשה לעונה שנייה.

פרסים ומועמדויות

ונדטה הייתה מועמדת למספר פרסים, כולל פרסי האמי הבינלאומיים ופרסי פרפר הזהב. היא גם זכתה במספר פרסים, כולל פרס סדרת הדרמה הטובה ביותר בפרסי פרפר הזהב.

איפה לצפות בסדרת Viva Plus טורקית ונדטה

Vendetta זמין לצפייה ב-Viva Plus. זה זמין גם לסטרימינג בנטפליקס במדינות מסוימות.

סיכום

ונדטה היא דרמת פשע סוחפת העוקבת אחר סיפורו של צעיר שנחוש לנקום את מות אביו. הסדרה זכתה לשבחים על סיפורה המרתק והתיאור המציאותי של העולם התחתון הפשע של איסטנבול. זה זמין לצפייה ב-Viva Plus ובנטפליקס.

דילוג לתוכן