פאנפונה » המלצת הצוות » Viva Los תורכי קוד טורקית

Viva Los תורכי קוד טורקית

2023-03-04 19:42:00+02:00

מהן הרחבות קודים טורקיים?

הרחבות טורקיות סדרתיות (TSCE) הן סוג של אימות דו-גורמי (2FA) שמוסיף שכבת אבטחה נוספת לחשבונות המקוונים שלך. הם משמשים ליצירת קוד ייחודי שיש להזין בנוסף לשם המשתמש והסיסמה שלך כדי לגשת לחשבון שלך. קוד זה נוצר על ידי שירות של צד שלישי והוא תקף לזמן מוגבל בלבד. TSCEs מתוכננים להיות מאובטחים יותר משיטות 2FA מסורתיות, כגון SMS או אימות מבוסס דוא"ל. הסיבה לכך היא שהקוד נוצר על ידי שירות של צד שלישי, מה שאומר שהוא לא מאוחסן במכשיר של המשתמש או בענן. זה מקשה הרבה יותר על האקרים לקבל גישה לחשבון שלך.

כיצד להשתמש בהרחבות קודים טורקיים

השימוש ב-TSCEs הוא פשוט יחסית. ראשית, תצטרך להירשם לשירות צד שלישי המציע TSCEs. לאחר שתעשה זאת, תוכל ליצור קוד ייחודי עבור כל אחד מהחשבונות המקוונים שלך. כאשר אתה נכנס לחשבון שלך, תתבקש להזין את הקוד. קוד זה יהיה תקף לזמן מוגבל, בדרך כלל בסביבות 30 שניות. לאחר שהקוד פג, תצטרך ליצור קוד חדש.

  • TSCEs הם סוג של אימות דו-גורמי (2FA) שמוסיף שכבת אבטחה נוספת לחשבונות המקוונים שלך.
  • TSCEs מתוכננים להיות מאובטחים יותר משיטות 2FA מסורתיות, כגון SMS או אימות מבוסס דוא"ל.
  • השימוש ב-TSCEs הוא פשוט יחסית. ראשית, תצטרך להירשם לשירות צד שלישי המציע TSCEs.
  • כאשר אתה נכנס לחשבון שלך, תתבקש להזין את הקוד.

TSCEs הופכים פופולריים יותר ויותר כדרך להגן על החשבונות המקוונים שלך. הם קלים לשימוש ומספקים שכבת אבטחה נוספת שיכולה לעזור לשמור על החשבונות שלך מפני האקרים. אם אתה מחפש דרך לשפר את האבטחה של החשבונות המקוונים שלך, TSCEs עשוי להיות הבחירה הנכונה עבורך. למידע נוסף, תוכל לבדוק את חיפוש זה ב-YouTube עבור הנושא .

דילוג לתוכן