פאנפונה » TOP10 » Knock on My Door – סדרה טורקית

Knock on My Door – סדרה טורקית

2023-03-09 06:23:00+02:00

סקירה כללית

Knock on My Door היא סדרת קומדיה רומנטית טורקית העוקבת אחר סיפורם של שני צעירים מאוהבים אך נאלצים להתמודד עם המכשולים של משפחותיהם והחברה שלהם. הסדרה מתרחשת באיסטנבול ומככבים בה אלצ'ין סאנגו ובריש ארדוק כדמויות הראשיות. היא שודרה לראשונה ב-Fox TV בטורקיה ב-2016 ומאז הפכה לאחת הסדרות הטורקיות הפופולריות ביותר.

עלילה

הסדרה עוקבת אחר סיפורם של אדה וסרקאן, שני צעירים שמאוהבים אך נאלצים להתמודד עם המכשולים של משפחותיהם והחברה שלהם. אדה היא אישה צעירה שנחושה לעשות את דרכה בחיים ולא מפחדת לעמוד על מה שהיא מאמינה בו. סרקן הוא איש עסקים עשיר שמנסה להגן על המוניטין של משפחתו. למרות ההבדלים ביניהם, השניים מתאהבים וחייבים למצוא דרך לגרום למערכת היחסים שלהם לעבוד.

דמויות

בסדרה מככבים אלצ'ין סאנגו בתפקיד אדה ובריש ארדוק בתפקיד סרקאן. דמויות ראשיות נוספות כוללות את חברתה הטובה ביותר של אדה, דניז, בגילומו של האנדה ארצל, וחברו הטוב ביותר של סרקן, Engin, בגילומו של קאאן אורגנצ'יוגלו. הסדרה כוללת גם מספר דמויות משנה, ביניהן משפחתו של סרקן וחבריה של אדה.

אדה

אדה היא אישה צעירה שנחושה לעשות את דרכה בחיים ולא מפחדת לעמוד על מה שהיא מאמינה בו. היא אישה בעלת רצון חזק ועצמאי, שלא מפחדת לערער על הסטטוס קוו.

סרקן

סרקן הוא איש עסקים עשיר שמנסה להגן על המוניטין של משפחתו. הוא אדם אדיב ואכפתי שמוכן לעשות כל מה שצריך כדי להגן על מי שהוא אוהב.

דניז

דניז הוא החבר הכי טוב של אדה ובעל סודה. היא חברה נאמנה ותומכת שתמיד שם בשביל אדה כשהיא צריכה אותה.

קבלה

Knock on My Door זכתה להצלחה אדירה בטורקיה, כשהסדרה הפכה לאחת הסדרות הטורקיות הפופולריות בכל הזמנים. הסדרה זכתה לשבחים על דמויותיה החזקות וקווי העלילה המרתקים. הוא גם זכה לשבחים על הצגתו החיובית של נשים ועל חקר הנושאים החברתיים שלו.

איפה לצפות

Knock on My Door זמין לצפייה ב-Fox TV בטורקיה ובנטפליקס במדינות אחרות. ניתן לצפות בסדרה גם ביוטיוב. לחצו כאן לצפייה בסדרה ביוטיוב.

סיכום

Knock on My Door היא סדרה טורקית פופולרית העוקבת אחר סיפורם של שני צעירים מאוהבים אך נאלצים להתמודד עם המכשולים של משפחותיהם והחברה שלהם. הסדרה זכתה לשבחים על הדמויות החזקות וקווי העלילה המרתקים שלה, כמו גם על הצגתה החיובית של נשים ועל החקירה שלה בנושאים חברתיים. אם אתם מחפשים סדרת קומדיה רומנטית לצפייה, Knock on My Door בהחלט שווה בדיקה.

  • בכיכובם של Elçin Sangu ו-Barış Arduç
  • שוכן באיסטנבול
  • זמין לצפייה ב-Fox TV בטורקיה ובנטפליקס במדינות אחרות
  • זמין לצפייה גם ביוטיוב
דילוג לתוכן