פאנפונה » לא להאמין » 5 הסדרות הטורקיות המובילות לצפייה בחינם

5 הסדרות הטורקיות המובילות לצפייה בחינם

2023-03-10 13:14:00+02:00

1. דיריליס: Ertugrul

Dirilis: Ertugrul היא סדרת הרפתקאות היסטורית טורקית שנוצרה על ידי מהמט בוזדאג, בכיכובו של Engin Altan Düzyatan בתפקיד הראשי. הוא צולם בריבה, כפר במחוז בייקוז באיסטנבול, טורקיה, והוקרן בבכורה ב-TRT 1 בטורקיה ב-10 בדצמבר 2014. ההצגה מבוססת על ההיסטוריה של הטורקים אוגוז המוסלמים ומתרחשת במאה ה-13. הוא מתרכז סביב חייו של Ertuğrul, אביו של אוסמאן הראשון, שהיה מייסד האימפריה העות'מאנית.

2. המגן

המגן (ב אנגלית : The Protector ) היא סדרת פנטזיה דרמה טורקית בכיכובן של Çağatay Ulusoy ו Ayça Ayşin Turan . הוא נוצר על ידי Binnur Karaevli וביים Can Evrenol, Umut Aral ו-Genenç Uyanık. הסדרה שוחררה בנטפליקס ב-14 בדצמבר 2018. הסדרה עוקבת אחר סיפורו של האקן, בעל חנות צעיר שעולמו המודרני מתהפך כשהוא מגלה שהוא מחובר למסדר סודי ועתיק שמופקד על הגנה על איסטנבול.

3. אהבה 101

Love 101 היא סדרת דרמה לבני נוער טורקית שנוצרה על ידי Ay Yapım ושודרה בנטפליקס. הסדרה עוקבת אחר קבוצה של תלמידי תיכון שמקימים מועדון סודי כדי לעזור לחבריהם למצוא אהבה. בסדרה מככבים Mert Yazıcıoğlu, İrem Helvacıoğlu, Alina Boz, Kerem Bürsin ו-Selahatin Paşalı. הסדרה שוחררה ב-24 באפריל 2020 וחודשה לעונה שנייה.

4. המתנה

המתנה היא סדרת דרמה טורקית שנוצרה על ידי אטייה וביים אונור סיילק. בסדרה מככבים Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun ו- Civan Canova. הסדרה עוקבת אחר אטייה, אישה צעירה שמגלה סמל מסתורי שפותח עבר סודי ומחבר אותה להיסטוריה של מקדש עתיק. הסדרה שוחררה בנטפליקס ב-27 בדצמבר 2019.

5. אזל

אזל (באנגלית: Ezel) היא סדרת דרמת פשע טורקית שנוצרה על ידי כרם צ'אטאי ובוימה על ידי Uluç Bayraktar. בסדרה מככבים Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, ואוזקן דניז. הסדרה עוקבת אחר סיפורו של אדם שמופלל על פשע שלא ביצע ונשלח לכלא. לאחר מכן הוא בורח ויוצא לנקום במי שעשו לו עוול. הסדרה שוחררה בטרקטורונים בטורקיה ב-9 באוקטובר 2009 ושודרה בלמעלה מ-70 מדינות.

סיכום

אלו הן רק חלק מהסדרות הטורקיות הרבות שזמינות לצפייה בחינם באינטרנט. בין אם אתם מחפשים דרמה היסטורית, מותחן פשע או קומדיה רומנטית, יש משהו לכל אחד. אז אם אתם מחפשים דרך מצוינת להעביר את הזמן, למה שלא תבדקו את אחת מהסדרות הטורקיות האלה?

דילוג לתוכן