פאנפונה » הכי פופולרי » 5 ההמלצות המובילות לסדרות טורקיות

5 ההמלצות המובילות לסדרות טורקיות

2023-03-09 03:22:00+02:00

1. דיריליס: Ertugrul

הדרמה ההיסטורית האפית

Dirilis: Ertugrul היא סדרת טלוויזיה הרפתקאות היסטורית שנוצרה על ידי מהמט בוזדאג, בכיכובו של Engin Altan Düzyatan בתפקיד הראשי. הוא מתרחש במאה ה-13 ומתרכז סביב חייו של Ertuğrul, אביו של אוסמאן הראשון, שהיה מייסד האימפריה העות'מאנית. ההצגה היא סדרת דרמה טורקית המספרת את סיפורו של Ertuğrul הגיבור, לוחם אמיץ ומנהיג שבט Kayı. זהו סיפור של אומץ, אמונה ואהבה, והוא הפך לאחת הסדרות הטורקיות הפופולריות בעולם.

השחקנים והצוות

את הסדרה מביים Metin Günay ונכתב על ידי מהמט בוזדאג. מככבים בו Engin Altan Düzyatan בתור Ertuğrul, Esra Bilgiç בתור Halime Sultan, Hülya Darcan בתור Hayme Ana, Cengiz Coskun בתור Turgut Alp, Nurettin Sönmez בתור Bamsi Beyrek, ו-Kaan Taşaner בתור Dundar Bey. הסדרה כוללת גם אנסמבל גדול של דמויות משנה.

הסיפור

הסדרה עוקבת אחר חייו של Ertuğrul, לוחם אמיץ ושאפתן, ומשפחתו. הוא מנהיג שבט Kayı, שבט נוודים של טורקים אוג'וזים. Ertuğrul נחוש להגן על שבטו ואנשיו מפני איומי האימפריה המונגולית והצלבנים. הוא גם נחוש למצוא בית חדש לעמו, וכדי לעשות זאת, עליו להילחם באויבי שבטו ובאויבי אמונתו. בדרך הוא פוגש ומתאהב בהלימה סולטן, בתו של סולטן סלג'וקי, ויחד הם יוצאים למסע של הרפתקאות וגילויים.

2. המגן

סדרת הפעולה העל טבעית

המגן היא סדרת פעולה על טבעית טורקית שנוצרה על ידי בינור קאראיולי. מככב בו Çağatay Ulusoy בתור האקאן דמיר, בעל חנות צעיר שמגלה שהוא הצאצא האחרון למסדר עתיק של מגינים שהקדישו את חייהם לשמירה על איסטנבול מפני בני האלמוות המסתוריים. הסדרה עוקבת אחר האקן כשהוא לומד על מורשתו ויוצא למסע להגן על העיר מפני בני האלמוות ותוכניותיהם המרושעות.

השחקנים והצוות

את הסדרה מביים Can Evrenol ונכתב על ידי בינור קאראיולי. מככבים בו Çağatay Ulusoy בתור Hakan Demir, Ayça Ayşin Turan בתור Zeynep, Hazar Ergüçlü בתור ליילה Sancak, Okan Yalabik בתור פייסל ארדם, ו-Enin Öztürk בתור Cengiz. הסדרה כוללת גם אנסמבל גדול של דמויות משנה.

הסיפור

הסדרה עוקבת אחר האקן דמיר, בעל חנות צעיר שמגלה שהוא הצאצא האחרון למסדר עתיק של מגינים שהקדישו את חייהם לשמירה על איסטנבול מפני בני האלמוות המסתוריים. עליו ללמוד להשתמש בכוחותיו החדשים ולהגן על העיר מפני בני האלמוות ותוכניותיהם המרושעות. בדרך הוא פוגש ומתאהב בזיינפ, אישה יפה ומסתורית שעוזרת לו במסעו. יחד, עליהם להתמודד עם כוחות הרשע ולהציל את העיר מהרס.

3. אהבה 101

סדרת רומנטיקה מתבגרת

אהבה 101 היא סדרת רומנטיקה טורקית התבגרות שנוצרה על ידי אחמט קטיקיז. מככב בו את מרט יאזיקוגלו בתפקיד מטה, תלמיד תיכון שנחוש לזכות בלב המאהב שלו, פינאר. הסדרה עוקבת אחר מט וחבריו בזמן שהם מנווטים את העליות והמורדות של חיי העשרה ומנסים למצוא את דרכם בעולם.

השחקנים והצוות

את הסדרה מביים אהמט קטיקיז ונכתב על ידי אחמט קטיקיז ובורקו גורגון טופטאש. מככבים בו מרט יאזיצ'יוגלו בתפקיד מטה, פינאר דניז בתפקיד פינאר, כרם בורסין בתפקיד אוזן, אלינה בוז בתפקיד לאל, וקאן אורגנצ'יוגלו בתפקיד איפי. הסדרה כוללת גם אנסמבל גדול של דמויות משנה.

הסיפור

הסדרה עוקבת אחר מט, תלמיד תיכון שנחוש לזכות בלב המאהב שלו, פינאר. בדרך, הוא וחבריו חייבים לנווט את העליות והמורדות של חיי העשרה ולנסות למצוא את דרכם בעולם. כשהם נאבקים למצוא את מקומם בעולם, עליהם ללמוד לקבל את עצמם ואחד את השני. הסדרה היא מבט לבבי וכנה על ההנאות וההתמודדויות של ההתבגרות.

4. המתנה

סדרת המותחנים הפסיכולוגיים

המתנה היא סדרת מתח פסיכולוגית טורקית שנוצרה על ידי בינור קאראיולי. מככבת בו ברן סעת בתור עטייה, צעירה שמגלה שהיא קשורה לסוד עתיק יומין שעשוי לשנות את העולם. הסדרה עוקבת אחר אטייה כשהיא יוצאת למסע של גילוי עצמי ומגלה את האמת על עברה והקשר שלה לסוד עתיק.

השחקנים והצוות

את הסדרה מביים אוזן אצ'יקטן ונכתב על ידי בינור קאראיולי. מככבים בו Beren Saat בתור Atiye, Mehmet Günsür בתור Ozan, Metin Akdülger בתור Erhan, Melissa Şenolsun בתור Aslı, וסיוואן קאנובה בתור עלי. הסדרה כוללת גם אנסמבל גדול של דמויות משנה.

הסיפור

הסדרה עוקבת אחר אטייה, צעירה שמגלה שהיא מחוברת לסוד עתיק שעשוי לשנות את העולם. כשהיא יוצאת לא

דילוג לתוכן