פאנפונה » לא להאמין » 10 הסדרות הטורקיות המובילות שכדאי לצפות בהן

10 הסדרות הטורקיות המובילות שכדאי לצפות בהן

2023-02-28 15:15:00+02:00

1. דיריליש: Ertuğrul

Diriliş: Ertuğrul היא סדרת טלוויזיה בדיונית והרפתקאות היסטורית טורקית שנוצרה על ידי מהמט בוזדאג. הוא מתרחש במאה ה-13 ומתרכז סביב חייו של Ertuğrul, אביו של אוסמאן הראשון, שהיה מייסד האימפריה העות'מאנית. הסדרה עוקבת אחר Ertuğrul כשהוא יוצא למסע למצוא בית לשבט שלו ולהגן על עמו מפני המונגולים. הסדרה זכתה לשבחים על הדיוק ההיסטורי שלה והפכה לאחת הסדרות הטורקיות הפופולריות בכל הזמנים.

2. אזל

Ezel היא סדרת טלוויזיה של דרמת פשע טורקית ששודרה ב-Show TV משנת 2009 עד 2011. הסדרה עוקבת אחר סיפורו של Ömer Uçar, אדם שמופלל על פשע שלא ביצע ונשלח לכלא. לאחר שחרורו, הוא יוצא לנקום במי שעשו לו עוול. הסדרה זכתה לשבחים על קו העלילה המרתק שלה והפכה לאחת הסדרות הטורקיות הפופולריות בכל הזמנים.

3. קארה סבדה

קארה סבדה היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה ב-Star TV מ-2015 עד 2017. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של שני אוהבים, כמאל וניהן, אשר מופרדים בגורל אך נחושים למצוא זה את זה שוב. הסדרה זכתה לשבחים על הצילום היפה שלה והפכה לאחת הסדרות הטורקיות הפופולריות ביותר בכל הזמנים.

4. Kuzey Güney

Kuzey Güney היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה ב-Show TV משנת 2011 עד 2013. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של שני אחים, Kuzey ו-Güney, אשר מופרדים בגורל אך נחושים למצוא זה את זה שוב. הסדרה זכתה לשבחים על הצילום היפה שלה והפכה לאחת הסדרות הטורקיות הפופולריות ביותר בכל הזמנים.

5. Aşk-ı Memnu

Aşk-ı Memnu היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה בקנאל D משנת 2008 עד 2010. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של שני אוהבים, ביהטר ובהלול, אשר מופרדים בגורל אך נחושים למצוא זה את זה שוב. הסדרה זכתה לשבחים על הצילום היפה שלה והפכה לאחת הסדרות הטורקיות הפופולריות ביותר בכל הזמנים.

6. ימין

ימין היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה ב-Star TV משנת 2019 עד 2020. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של שני אוהבים, אמיר וריהן, אשר מופרדים בגורל אך נחושים למצוא זה את זה שוב. הסדרה זכתה לשבחים על הצילום היפה שלה והפכה לאחת הסדרות הטורקיות הפופולריות ביותר בכל הזמנים.

7. Çalıkuşu

Çalıkuşu היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה בקנאל D בין השנים 2013 עד 2014. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של שני אוהבים, מרים ועלי, אשר מופרדים בגורל אך נחושים למצוא זה את זה שוב. הסדרה זכתה לשבחים על הצילום היפה שלה והפכה לאחת הסדרות הטורקיות הפופולריות ביותר בכל הזמנים.

8. ביר אסק היקייסי

Bir Aşk Hikayesi היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה בטרקטורונים משנת 2010 עד 2011. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של שני אוהבים, אסלי ובריש, אשר מופרדים בגורל אך נחושים למצוא זה את זה שוב. הסדרה זכתה לשבחים על הצילום היפה שלה והפכה לאחת הסדרות הטורקיות הפופולריות ביותר בכל הזמנים.

9. Güneşin Kızları

Güneşin Kızları היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה ב-Star TV משנת 2015 עד 2016. הסדרה עוקבת אחר סיפורן של שתי אחיות, Güneş ו-Ayşe, אשר מופרדות בגורל אך נחושה למצוא זו את זו שוב. הסדרה זכתה לשבחים על הצילום היפה שלה והפכה לאחת הסדרות הטורקיות הפופולריות ביותר בכל הזמנים.

10. Muhteşem Yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl היא סדרת טלוויזיה בדיונית היסטורית טורקית ששודרה ב-Show TV משנת 2011 עד 2014. הסדרה עוקבת אחר סיפורו של סולימאן המפואר, הסולטן בעל השלטון הארוך ביותר של האימפריה העות'מאנית. הסדרה זכתה לשבחים על הדיוק ההיסטורי שלה והפכה לאחת הסדרות הטורקיות הפופולריות בכל הזמנים.

דילוג לתוכן