פאנפונה » מגזין » 10 הסדרות הטורקיות המובילות לצפייה

10 הסדרות הטורקיות המובילות לצפייה

2023-02-27 07:12:00+02:00

1. דיריליש: Ertuğrul

Diriliş: Ertuğrul היא סדרת טלוויזיה בדיונית והרפתקאות היסטורית טורקית שנוצרה על ידי מהמט בוזדאג. הוא מספר את סיפורו של Ertuğrul Gazi הגיבור, אביו של אוסמאן הראשון, שהיה מייסד האימפריה העות'מאנית. הסדרה מבוססת על ההיסטוריה של הטורקים אוגוז המוסלמים ומתרחשת במאה ה-13. זוהי אחת הסדרות הטורקיות הפופולריות ביותר בכל הזמנים ויוצאה למדינות רבות ברחבי העולם.

2. Muhteşem Yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl היא סדרת טלוויזיה בדיונית היסטורית טורקית. הוא מבוסס על חייו של הסולטן העות'מאני סולימאן המפואר, הסולטן בעל השלטון הארוך ביותר של האימפריה העות'מאנית, ואשתו הורם סולטן, שפחה שהפכה לאישה החזקה והמשפיעה ביותר באימפריה. הסדרה עוקבת אחר המאבקים הפוליטיים והאישיים של סולימן והורם כשהם מנסים לשמור על כוחם והשפעתם בבית המשפט. זוהי אחת הסדרות הטורקיות הפופולריות ביותר בכל הזמנים ויוצאה למדינות רבות ברחבי העולם.

3. אזל

Ezel היא סדרת טלוויזיה של דרמת פשע טורקית ששודרה ב-Show TV משנת 2009 עד 2011. היא עוקבת אחר סיפורו של אדם בשם Ömer Uçar, שמופלל על פשע שלא ביצע ונשלח לכלא. לאחר שחרורו, הוא יוצא לנקום במי שעשו לו עוול. הסדרה היא אחת הסדרות הטורקיות הפופולריות בכל הזמנים ויצאה למדינות רבות ברחבי העולם.

4. קארה סבדה

קארה סבדה היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה ב-Star TV משנת 2015 עד 2017. היא עוקבת אחר סיפורם של שני אוהבים, כמאל וניהן, שהם ממעמדות חברתיים שונים וצריכים להתגבר על מכשולים כדי להיות ביחד. הסדרה היא אחת הסדרות הטורקיות הפופולריות בכל הזמנים ויצאה למדינות רבות ברחבי העולם.

5. Kuzey Güney

Kuzey Güney היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה ב-Star TV מ-2011 עד 2013. היא עוקבת אחר סיפורם של שני אחים, Kuzey ו-Güney, שהם ממעמדות חברתיים שונים וצריכים להתגבר על מכשולים כדי להיות ביחד. הסדרה היא אחת הסדרות הטורקיות הפופולריות בכל הזמנים ויצאה למדינות רבות ברחבי העולם.

6. Aşk-ı Memnu

Aşk-ı Memnu היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה ב-Channel D משנת 2008 עד 2010. היא עוקבת אחר סיפורם של שני אוהבים, ביהטר ובהלול, שהם ממעמדות חברתיים שונים וצריכים להתגבר על מכשולים כדי להיות ביחד. הסדרה היא אחת הסדרות הטורקיות הפופולריות בכל הזמנים ויצאה למדינות רבות ברחבי העולם.

7. ימין

ימין היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה ב-Star TV מ-2019 עד 2020. היא עוקבת אחר סיפורם של שני אוהבים, אמיר וריהן, שהם ממעמדות חברתיים שונים וצריכים להתגבר על מכשולים כדי להיות ביחד. הסדרה היא אחת הסדרות הטורקיות הפופולריות בכל הזמנים ויצאה למדינות רבות ברחבי העולם.

8. Çalıkuşu

Çalıkuşu היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה ב-Channel D משנת 2013 עד 2014. היא עוקבת אחר סיפורם של שני אוהבים, ליילה ומקנון, שהם ממעמדות חברתיים שונים וצריכים להתגבר על מכשולים כדי להיות ביחד. הסדרה היא אחת הסדרות הטורקיות הפופולריות בכל הזמנים ויצאה למדינות רבות ברחבי העולם.

9. ביר אסק היקייסי

Bir Aşk Hikayesi היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה בטרקטורונים מ-2010 עד 2011. היא עוקבת אחר סיפורם של שני אוהבים, אסלי וכרם, שהם ממעמדות חברתיים שונים וצריכים להתגבר על מכשולים כדי להיות ביחד. הסדרה היא אחת הסדרות הטורקיות הפופולריות בכל הזמנים ויצאה למדינות רבות ברחבי העולם.

10. Güneşin Kızları

Güneşin Kızları היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית ששודרה ב-Star TV משנת 2015 עד 2016. היא עוקבת אחר סיפורן של שתי אחיות, Güneş ודניז, שהן ממעמדות חברתיים שונים וצריכות להתגבר על מכשולים כדי להיות ביחד. הסדרה היא אחת הסדרות הטורקיות הפופולריות בכל הזמנים ויצאה למדינות רבות ברחבי העולם.

סיכום

אלו הן כמה מהסדרות הטורקיות הטובות ביותר לצפייה ב-2021. בין אם אתם מחפשים דרמה היסטורית, קומדיה רומנטית או הרפתקה עמוסת אקשן, יש משהו לכל אחד. אז קח קצת פופקורן והתכונן לבידור!

דילוג לתוכן