פאנפונה » הכי חם » 10 הסדרות הטורקיות המובילות לצפייה עם תרגום

10 הסדרות הטורקיות המובילות לצפייה עם תרגום

2023-03-11 00:26:00+02:00

1. דיריליש: Ertuğrul

Diriliş: Ertuğrul היא סדרת טלוויזיה בדיונית והרפתקאות היסטורית טורקית שנוצרה על ידי מהמט בוזדאג. הוא מספר את סיפורו של אוגוז טורק ארטוגרול הגיבור, אביו של אוסמאן הראשון, מייסד האימפריה העות'מאנית. הסדרה מתרחשת במאה ה-13 ומתרכזת סביב חייו של Ertuğrul, אביו של אוסמאן הראשון, מייסד האימפריה העות'מאנית. הסדרה זכתה ללהיט גדול בטורקיה וזכתה לקהילת קהל בינלאומית גדולה, במיוחד במזרח התיכון, דרום אסיה והבלקן. הוא זמין עם כתוביות באנגלית בנטפליקס וב-YouTube.

2. Muhteşem Yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl היא סדרת טלוויזיה בדיונית היסטורית טורקית. הוא מבוסס על חייו של הסולטן העות'מאני סולימאן המפואר, הסולטן בעל השלטון הארוך ביותר של האימפריה העות'מאנית, ואשתו הורם סולטן, שפחה שהפכה לאשתו החוקית. הסדרה זכתה ללהיט גדול בטורקיה וזכתה לקהילת קהל בינלאומית גדולה, במיוחד במזרח התיכון, דרום אסיה והבלקן. הוא זמין עם כתוביות באנגלית בנטפליקס וב-YouTube.

3. אזל

אזל היא סדרת טלוויזיה טורקית מדרמת פשע ששודרה לראשונה על ידי Show TV בשנת 2009. היא נכתבה על ידי כרם דרן וסמה ארגנקון ומככבים בה Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor ו- Özgü Namal. הסדרה עוקבת אחר סיפורו של אדם שהופלל על פשע שלא ביצע ונשלח לכלא. לאחר מכן הוא בורח ויוצא לנקום במי שעשו לו עוול. הסדרה זכתה ללהיט גדול בטורקיה וזכתה לקהילת קהל בינלאומית גדולה, במיוחד במזרח התיכון, דרום אסיה והבלקן. הוא זמין עם כתוביות באנגלית בנטפליקס וב-YouTube.

4. קארה סבדה

קארה סבדה היא סדרת טלוויזיה טורקית דרמה רומנטית בהפקת אי יאפ. מככבים בו בוראק אוז'יוויט, נסליהאן אטגל וקאן אורגנצ'יו. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של שני מאהבים מרקעים שונים אשר מפגישים יחד על ידי הגורל. הסדרה זכתה ללהיט גדול בטורקיה וזכתה לקהילת קהל בינלאומית גדולה, במיוחד במזרח התיכון, דרום אסיה והבלקן. הוא זמין עם כתוביות באנגלית בנטפליקס וב-YouTube.

5. Kuzey Güney

Kuzey Güney היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית בהפקת אי יאפ. מככבים בו Kıvanç Tatlıtuğ, Songül Öden, ו-İbrahim Çelikkol. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של שני אחים מרקעים שונים שהגורל מביא יחדיו. הסדרה זכתה ללהיט גדול בטורקיה וזכתה לקהילת קהל בינלאומית גדולה, במיוחד במזרח התיכון, דרום אסיה והבלקן. הוא זמין עם כתוביות באנגלית בנטפליקס וב-YouTube.

6. Aşk-ı Memnu

Aşk-ı Memnu היא סדרת דרמה רומנטית טורקית בהפקת אי יאפ. מככבים בו Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ והאזל קאיה. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של שני מאהבים מרקעים שונים אשר מפגישים יחד על ידי הגורל. הסדרה זכתה ללהיט גדול בטורקיה וזכתה לקהילת קהל בינלאומית גדולה, במיוחד במזרח התיכון, דרום אסיה והבלקן. הוא זמין עם כתוביות באנגלית בנטפליקס וב-YouTube.

7. ימין

ימין היא סדרת טלוויזיה טורקית דרמה רומנטית בהפקת אי יאפ. מככבים בו Özge Yağız, Gülçin Santıroğlu, ו-Can Verel. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של שני מאהבים מרקעים שונים אשר מפגישים יחד על ידי הגורל. הסדרה זכתה ללהיט גדול בטורקיה וזכתה לקהילת קהל בינלאומית גדולה, במיוחד במזרח התיכון, דרום אסיה והבלקן. הוא זמין עם כתוביות באנגלית בנטפליקס וב-YouTube.

8. Çalıkuşu

Çalıkuşu היא סדרת דרמה רומנטית טורקית בהפקת אי יאפ. מככבים בה האזאל קאיה, בורק דניז ואוזקן דניז. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של שני מאהבים מרקעים שונים אשר מפגישים יחד על ידי הגורל. הסדרה זכתה ללהיט גדול בטורקיה וזכתה לקהילת קהל בינלאומית גדולה, במיוחד במזרח התיכון, דרום אסיה והבלקן. הוא זמין עם כתוביות באנגלית בנטפליקס וב-YouTube.

9. ביר אסק היקייסי

Bir Aşk Hikayesi היא סדרת טלוויזיה טורקית דרמה רומנטית בהפקת אי יאפ. מככבים בו בוראק אוז'יוויט, נסליהאן אטגל וקאן אורגנצ'יו. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של שני מאהבים מרקעים שונים אשר מפגישים יחד על ידי הגורל. הסדרה זכתה ללהיט גדול בטורקיה וזכתה לקהילת קהל בינלאומית גדולה, במיוחד במזרח התיכון, דרום אסיה והבלקן. הוא זמין עם כתוביות באנגלית בנטפליקס וב-YouTube.

10. Fatmagül'ün Suçu Ne?

Fatmagül'ün Suçu Ne? היא סדרת טלוויזיה דרמה רומנטית טורקית בהפקת אי יאפ. מככבים בו Beren Saat, Engin Akyürek ו-Tuba Büyüküstün. הסדרה עוקבת אחר סיפורה של אישה צעירה שמואשמת שלא כדין בפשע וצריכה להילחם כדי לטהר את שמה. הסדרה זכתה ללהיט גדול בטורקיה וזכתה לקהילת קהל בינלאומית גדולה, במיוחד במזרח התיכון, דרום אסיה והבלקן. הוא זמין עם כתוביות באנגלית בנטפליקס וב-YouTube.

אם אתם מחפשים את הסדרה הטורקית הטובה ביותר לצפייה עם תרגום, אז הגעתם למקום הנכון. ריכזנו רשימה של 10 הסדרות הטורקיות המובילות לצפייה בתרגום, כך שתוכלו ליהנות מהמיטב של הטלוויזיה הטורקית מבלי שתצטרכו לדאוג לגבי מחסומי שפה. עיין ברשימה שלנו והתחיל

דילוג לתוכן