פאנפונה » לא להאמין » 10 הסדרות הטורקיות המובילות לצפייה עם תרגום

10 הסדרות הטורקיות המובילות לצפייה עם תרגום

2023-02-25 02:36:00+02:00

1. דיריליס: Ertugrul

Dirilis: Ertugrul היא סדרת הרפתקאות היסטורית טורקית שנוצרה על ידי מהמט בוזדאג, בכיכובו של Engin Altan Düzyatan בתפקיד הראשי. הוא צולם בריבה, כפר במחוז בייקוז באיסטנבול, טורקיה, והוקרן בבכורה ב-TRT 1 בטורקיה ב-10 בדצמבר 2014. ההצגה מבוססת על ההיסטוריה של הטורקים אוגוז המוסלמים ומתרחשת במאה ה-13. הוא מתרכז סביב חייו של Ertuğrul, אביו של אוסמאן הראשון, שהיה מייסד האימפריה העות'מאנית.

2. המגן

המגן (ב אנגלית : The Protector ) היא סדרת פנטזיה דרמה טורקית בכיכובן של Çağatay Ulusoy ו Ayça Ayşin Turan . הוא נוצר על ידי Binnur Karaevli וביים Can Evrenol, Umut Aral ו-Genenç Uyanık. הסדרה שוחררה בנטפליקס ב-14 בדצמבר 2018. היא עוקבת אחר סיפורו של האקן, בעל חנות צעיר שעולמו המודרני מתהפך כשהוא מגלה שהוא מחובר למסדר סודי ועתיק שמופקד על הגנה על איסטנבול.

3. אהבה 101

אהבה 101 היא סדרת דרמה לבני נוער טורקית שנוצרה על ידי אי יאפיים ובבימויו של אחמט קטיקסיז ומהמט עדה אוזטקין. מככבים בו מרט יאזיצ'יוגלו, אירם הלוואציוגלו, אלינה בוז וכרם בורסין. הסדרה שוחררה בנטפליקס ב-24 באפריל 2020. היא עוקבת אחר סיפורה של קבוצת תלמידי תיכון שמתכנסים יחד כדי להקים מועדון סודי במטרה לעזור לחבר לזכות בליבה של הילדה שהוא אוהב.

4. המתנה

המתנה היא סדרת מותחן פסיכולוגית טורקית שנוצרה על ידי אטייה וביים אונור סיילק. מככבים בו Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger ומליסה Şenolsun. הסדרה שוחררה בנטפליקס ב-27 בדצמבר 2019. היא עוקבת אחר סיפורה של אטייה, אישה צעירה שמגלה סמל מסתורי שקשור לעברה ופותחת בתוכה כוח חבוי.

5. אזל

אזל (באנגלית: Ezel) היא סדרת דרמת פשע טורקית שנוצרה על ידי כרם צ'אטאי ובוימה על ידי Uluç Bayraktar. מככבים בו Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, ואוזקן דניז. הסדרה שוחררה ב-Show TV בטורקיה ב-9 באוקטובר 2009. היא עוקבת אחר סיפורו של אדם שמופלל על פשע שלא ביצע ונשלח לכלא. לאחר מכן הוא יוצא לנקום במי שעשו לו עוול.

6. המאה המפוארת

המאה המפוארת (ב אנגלית : The Magnificent Century ) היא סדרה בדיונית היסטורית טורקית שנוצרה על ידי מרל אוקיי ויילמאז שאהין ובוימה על ידי ילמאז שאהין. מככבים בו Halit Ergenç, Meryem Uzerli ו-Okan Yalabik. הסדרה שוחררה ב-Show TV בטורקיה ב-5 בינואר 2011. היא עוקבת אחר סיפורו של הסולטן סולימאן, הסולטן בעל השלטון הארוך ביותר של האימפריה העות'מאנית, ויחסיו עם משפחתו, חבריו ואויביו.

7. קורולוש: אוסמן

Kuruluş: Osman (ב אנגלית : Kuruluş: Osman ) היא סדרה בדיונית היסטורית טורקית שנוצרה על ידי מהמט בוזדאג ובוימה על ידי Metin Günay. מככבים בו בוראק אוז'יוויט, Nurettin Sönmez ו-Ragip Savaş. הסדרה שוחררה בטרקטורון בטורקיה ב-20 בנובמבר 2019. היא עוקבת אחר סיפורו של אוסמאן הראשון, מייסד האימפריה העות'מאנית, ומאבקיו להרחיב את שטחו ולהבטיח את מורשתו.

8. קארה סבדה

קארה סבדה היא סדרת דרמה רומנטית טורקית שנוצרה על ידי Zülfü Livaneli ובבימויו של הילאל שראל. מככבים בו בוראק אוז'יוויט, נסליהאן אטגל וקאן אורגנצ'יו. הסדרה שוחררה ב-Star TV בטורקיה ב-14 באוקטובר 2015. היא עוקבת אחר סיפורם של שני אוהבים צעירים שנפרדים בגורל וצריכים להילחם כדי להתאחד מחדש.

9. פילינטה

פילינטה (באנגלית: Filinta) היא סדרת דרמת פשע טורקית שנוצרה על ידי יוסף אסנקל ובוימה על ידי Can Evrenol ו-Uğur Yücel. מככבים בו İbrahim Çelikol, Barış Kılıç ו- Özgür Özata. הסדרה שוחררה בטרקטורון בטורקיה ב-21 בנובמבר 2014. היא עוקבת אחר סיפורו של שוטר שמופקד על פתרון סדרת רציחות מסתוריות באיסטנבול של המאה ה-19.

10. סיאה בייאז אשק

Siyah Beyaz Aşk היא סדרת דרמה רומנטית טורקית שנוצרה על ידי אסלי זנגין וביים הילאל שראל. מככבים בו כרם בורסין, האנדה ארצל ואוזקן טקדמיר. הסדרה שוחררה ב-Star TV בטורקיה ב-15 ביוני 2017. היא עוקבת אחר סיפורו של זוג צעיר שנאלץ להתעמת עם סודות העבר שלהם כדי להציל את עתידם.

סִדרָה בורא מְנַהֵל תאריך הוצאה
דירליס: Ertugrul מהמט בוזדאג לא 10 בדצמבר 2014
המגן בינור קראבלי Can Evrenol, Umut Aral, Gönenç Uyanık 14 בדצמבר 2018
דילוג לתוכן