פאנפונה » Uncategorized » 10 הסדרות הטורקיות המובילות לצפייה ישירה

10 הסדרות הטורקיות המובילות לצפייה ישירה

2023-02-24 15:06:00+02:00

1. דיריליש: Ertuğrul

Diriliş: Ertuğrul היא סדרת טלוויזיה בדיונית והרפתקאות היסטורית טורקית שנוצרה על ידי מהמט בוזדאג. הוא מתרחש במאה ה-13 ומתרכז סביב חייו של Ertuğrul, אביו של אוסמאן הראשון, שהיה מייסד האימפריה העות'מאנית. הסדרה זכתה להצלחה עצומה בטורקיה וצברה קהל עוקבים בינלאומי גדול. זה זמין לצפייה ישירה בנטפליקס.

2. המגן

המגן היא סדרת דרמת פנטזיה טורקית שנוצרה על ידי בינור קאראיולי. הוא עוקב אחר סיפורו של האקן, חנווני צעיר באיסטנבול שמגלה שהוא קשור למסדר עתיק שמופקד להגן על העיר מפני אויב אלמוות. הסדרה זמינה לצפייה ישירה בנטפליקס.

3. אזל

אזל היא סדרת דרמת פשע טורקית שנוצרה על ידי כרם צ'אטאי. זה עוקב אחר סיפורו של אומר אוצ'אר, אדם שמופלל על פשע שלא ביצע ונשלח לכלא. לאחר שחרורו, הוא יוצא לנקום במי שעשו לו עוול. הסדרה זמינה לצפייה ישירה בנטפליקס.

4. קארה סבדה

Kara Sevda היא סדרת דרמה רומנטית טורקית שנוצרה על ידי Zülfü Livaneli. הוא עוקב אחר סיפורם של שני אוהבים צעירים, כמאל וניהן, אשר מופרדים בגורל אך נחושים למצוא זה את זה שוב. הסדרה זמינה לצפייה ישירה בנטפליקס.

5. Kuzey Güney

Kuzey Güney היא סדרת דרמה רומנטית טורקית שנוצרה על ידי כרם צ'אטאי. הוא עוקב אחר סיפורם של שני אחים, קוזי וגוני, אשר מופרדים בגורל אך נחושים למצוא זה את זה שוב. הסדרה זמינה לצפייה ישירה בנטפליקס.

6. Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova היא סדרת דרמה טורקית שנוצרה על ידי ילמאז ארדואן. זה עוקב אחר סיפורה של אישה צעירה, זיינפ, שנחושה לנקום במי שעשו עוול למשפחתה. הסדרה זמינה לצפייה ישירה בנטפליקס.

7. İçerde

İçerde היא סדרת דרמת פשע טורקית שנוצרה על ידי Ay Yapım. הוא עוקב אחר סיפורם של שני אחים, סמיל ומחסון, שנאלצים לעבוד עבור ארגון פשע רב עוצמה באיסטנבול. הסדרה זמינה לצפייה ישירה בנטפליקס.

8. Aşk-ı Memnu

Aşk-ı Memnu היא סדרת דרמה רומנטית טורקית שנוצרה על ידי Ece Yörenç. הוא עוקב אחר סיפורם של שני אוהבים, ביהטר ובהלול, אשר מופרדים בגורל אך נחושים למצוא זה את זה שוב. הסדרה זמינה לצפייה ישירה בנטפליקס.

9. Yüzleşme

Yüzleşme היא סדרת דרמת פשע טורקית שנוצרה על ידי כרם צ'אטאי. זה עוקב אחר סיפורה של אישה צעירה, זיינפ, שנחושה לנקום במי שעשו עוול למשפחתה. הסדרה זמינה לצפייה ישירה בנטפליקס.

10. Muhteşem Yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl היא סדרת דרמה היסטורית טורקית שנוצרה על ידי מרל אוקיי ויילמאז שאהין. הוא עוקב אחר סיפורו של סולימאן המפואר, הסולטן בעל השלטון הארוך ביותר של האימפריה העות'מאנית. הסדרה זמינה לצפייה ישירה בנטפליקס.

אלו הן 10 הסדרות הטורקיות המובילות שתוכלו לצפות בהן ישירות. למידע נוסף, תוכל לבדוק את החיפוש הזה ב-YouTube .

דילוג לתוכן