פאנפונה » המלצת הצוות » 10 הסדרות הטורקיות הטובות ביותר לצפייה בחינם

10 הסדרות הטורקיות הטובות ביותר לצפייה בחינם

2023-03-10 06:39:00+02:00

1. דיריליס: Ertugrul

Dirilis: Ertugrul היא סדרת הרפתקאות היסטורית טורקית שנוצרה על ידי מהמט בוזדאג, בכיכובו של Engin Altan Düzyatan בתפקיד הראשי. הוא צולם בריבה, כפר במחוז בייקוז באיסטנבול, טורקיה, והוקרן בבכורה ב-TRT 1 בטורקיה ב-10 בדצמבר 2014. ההצגה מבוססת על ההיסטוריה של הטורקים אוגוז המוסלמים ומתרחשת במאה ה-13. הוא מתרכז סביב חייו של Ertuğrul, אביו של אוסמאן הראשון, שהיה מייסד האימפריה העות'מאנית.

2. המגן

המגן (ב אנגלית : The Protector ) היא סדרת פנטזיה דרמה טורקית בכיכובן של Çağatay Ulusoy ו Ayça Ayşin Turan . הוא נוצר על ידי Binnur Karaevli וביים Can Evrenol, Umut Aral ו-Genenç Uyanık. הסדרה שוחררה בנטפליקס ב-14 בדצמבר 2018. הסדרה עוקבת אחר סיפורו של האקן, בעל חנות צעיר שעולמו המודרני מתהפך כשהוא מגלה שהוא מחובר למסדר סודי ועתיק שחובתו להגן על איסטנבול.

3. אהבה 101

Love 101 היא סדרת דרמה לבני נוער טורקית שנוצרה על ידי Ay Yapım ושודרה בנטפליקס. בסדרה מככבים Mert Yazıcıoğlu, İrem Helvacıoğlu, Alina Boz, Kerem Bürsin ו-Selahatin Paşalı. הוא עוקב אחר סיפורה של קבוצת תלמידי תיכון שמתכנסים יחד כדי להקים מועדון סודי במטרה לעזור לתלמיד עמיתו לזכות בלב המאושפז שלו. הסדרה שוחררה ב-24 באפריל, 2020.

4. המתנה

המתנה היא סדרת דרמה טורקית שנוצרה על ידי אטייה וביים אונור סיילק. בסדרה מככבים Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun ו- Civan Canova. הוא עוקב אחר סיפורה של אטייה, אישה צעירה המגלה סמל מסתורי המחובר לעברה ופותח בתוכה כוח חבוי. הסדרה שוחררה בנטפליקס ב-27 בדצמבר 2019.

5. אזל

אזל (באנגלית: Ezel) היא סדרת דרמת פשע טורקית שנוצרה על ידי כרם צ'אטאי ובוימה על ידי Uluç Bayraktar. בסדרה מככבים Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, ואוזקן דניז. זה עוקב אחר סיפורו של אדם שהופלל על פשע שלא ביצע ונשלח לכלא. לאחר מכן הוא יוצא לנקום במי שעשו לו עוול. הסדרה שוחררה על טרקטורונים בטורקיה ב-9 באוקטובר 2009.

6. קארה סבדה

קארה סבדה היא סדרת דרמה רומנטית טורקית שנוצרה על ידי Zülfü Livaneli ובבימויו של הילאל שראל. בסדרה מככבים Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ו-Orhan Güner. הוא עוקב אחר סיפורם של שני אוהבים צעירים אשר מופרדים בגורל וצריכים להילחם כדי להתאחד מחדש. הסדרה שוחררה ב-Star TV בטורקיה ב-14 באוקטובר 2015.

7. סיה בייאז אשק

Siyah Beyaz Aşk היא סדרת דרמה רומנטית טורקית שנוצרה על ידי אסלי זנגין וביים הילאל שראל. בסדרה מככבים כרם בורסין, האנד ארצל ובוראק דניז. הוא עוקב אחר סיפורם של שני אנשים מעולמות שונים שמתאהבים וחייבים להתגבר על מכשולים כדי להיות ביחד. הסדרה שוחררה ב-Star TV בטורקיה ב-19 ביוני 2017.

8. Kuzey Güney

Kuzey Güney היא סדרת דרמה רומנטית טורקית שנוצרה על ידי Ece Yörenç ובוימה על ידי Kudret Sabancı. בסדרה מככבים Kıvanç Tatlıtuğ, Songül Öden, ו-İbrahim Çelikkol. הוא עוקב אחר סיפורם של שני אחים מעולמות שונים שחייבים להתאחד כדי להציל את משפחתם. הסדרה שוחררה ב-Star TV בטורקיה ב-14 בדצמבר 2011.

9. Çalıkuşu

Çalıkuşu היא סדרת דרמה רומנטית טורקית שנוצרה על ידי Ece Yörenç ובוימה על ידי Kudret Sabancı. בסדרה מככבים האזאל קאיה, בורק דניז ואוזקן דניז. הוא עוקב אחר סיפורה של אישה צעירה שנקרעת בין שני גברים וצריכה לבחור ביניהם. הסדרה שוחררה ב-Star TV בטורקיה ב-19 ביוני 2017.

10. Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova היא סדרת דרמה רומנטית טורקית שנוצרה על ידי Ece Yörenç ובוימה על ידי Kudret Sabancı. בסדרה מככבים Burak Özçivit, Özge Özpirinçci ו-Gülçin Santıroğlu. הוא עוקב אחר סיפורה של אישה צעירה שנקרעת בין שני גברים וצריכה לבחור ביניהם. הסדרה שוחררה על טרקטורונים בטורקיה ב-9 באוקטובר 2017.

סיכום

אלו רק חלק מהסדרות הטורקיות הטובות ביותר לצפייה בחינם. בין אם אתם מחפשים דרמה היסטורית, קומדיה רומנטית או מותחן פשע, יש משהו לכל אחד. אז קח קצת פופקורן והתכונן לבידור!

שאלות נפוצות

ש: מהן הסדרות הטורקיות הטובות ביותר לצפייה בחינם?
ת: הסדרות הטורקיות הטובות ביותר לצפייה בחינם הן Dirilis: Ertugrul, The Protector, Love 101, The Gift, Ezel, Kara Sevda, Siyah Beyaz Aşk, Kuzey Güney, Çalıkuşu, ו-Bir Zamanlar Çukurova.

דילוג לתוכן