פאנפונה » בדיחות » בדיחות גרועות – מבחר שלא הכרתם – תתכוננו לא לצחוק!

בדיחות גרועות – מבחר שלא הכרתם – תתכוננו לא לצחוק!

בדיחות גרועות

למה שנרצה לספר בדיחות גרועות?! התשובה היא מתבקשת. לפעמים בדיחה יכולה להיות כל כך גרועה, שהיא בעצם מצחיקה. סדרות טלוויזיה שלמות ומצליחות ביותר נבנו על העקרון הזה. מי שראה את “ג’ק אס” בשנות התשעים בטח יודע על מה אנחנו מדברים. גם בדיחות קרש עובדות על אותו עקרון בדיוק. אין מה לעשות, לפעמים הבדיחות המצחיקות ביותר הן פשוט בדיחות גרועות – כאלה שאין להן שום הגיון נראה לעין, אבל הן עדיין שופכות אותנו על הרצפה בדמעות.

אז במיוחד עבור מביני העניין שיודעים שבדיחות גרועות זה פשוט הדבר הכי מצחיק שיש, ריכזנו כאן כמה דוגמאות לבדיחות כאלה. אם אתם רוצים עוד, אתם מוזמנים לכתוב לנו ולבקש, או לחפש ברחבי האתר.

אז ללא עיכובים נוספים, בואו נצא לדרך!

שלושת הבדיחות הגרועות הכי טובות של שנת 2022

איש אחד הלך, הלך, הלך, הלך, הלך, הלך… פתאום הוא נפל לבור. פתאום בא איש אחר, הסתכל לתוך הבור ושאל אותו: היי, מה אתה עושה שם?… ענה האיש: אני פשוט הולך!
ילדה אחת הסתובבה בכל הבית וחיפשה משהו. מתחת לספה, מאחורי המקרר, בתוך האגרטל ומסביב לוילון. שאלה: מה חיפשה הילדה? תשובה: את הקרש בבדיחה הזו!
הארנב והצב עשו תחרות. כולם חשבו שהארנב ינצח – אבל הוא נימנם לו בדרך, והצב הגיע לפניו. כולם שאלו: איך זה יכול להיות שהצב ניצח את הארנב? האם זה בגלל שהארנב הוא עצלן? ענה הצב: לא, פשוט שתיתי כוס קפה…
זהו, מקווים שהבדיחות שכתבנו כאן הן מספיק גרועות כדי להיות טובות. מקווים שנהניתם מהקריאה, ובהצלחה לכולם!

דילוג לתוכן