פאנפונה » בדיחות » בדיחות בתמונות – מבחר תמונות עם בדיחות מצחיקות שחייבים לשתף!

בדיחות בתמונות – מבחר תמונות עם בדיחות מצחיקות שחייבים לשתף!

בדיחות בתמונות

אומרים שבדיחה אחת שווה אלף מילים, וזה הכי נכון כשמדובר בתמונות. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של בדיחות – ביניהן בדיחות קרש, בדיחות לילדים, בדיחות למבוגרים וכמובן בדיחות בתמונות.

בדיחות בתמונות יכולות להיות מצויירות, מצולמות, או אפילו בפורמט גיף. הן יכולות להיות עם טקסט או בלי, להתאים לילדים או למבוגרים, ישנות או חדשות. תתפלאו לשמוע שבדיחות בתמונות הוא דבר שקיים משחר האנושות, ואפילו המצרים הקדמונים התבדחו פה ושם בהירוגלפים שלהם. גם האדם הקדמון, עם ציורי המערות שלו, יכל לספר בדיחות ולהשאיר אותן על הקיר לדורות העתידים לבוא אחריו.

למה בדיחות בתמונות?

קודם כל, בדיחות בתמונות הוא דבר שחוצה שפות ותרבויות. אם יש לכם בדיחה בתמונה אתם יכולים לשתף ולצחוק כמעט עם כל בן אדם ברחבי הגלובוס – בין אם הוא מדבר, עברית, אנגלית, ערבית, איטלקית, יוונית או אפילו סינית. בזמן שלכל אחד מאיתנו יש אלף – בית שונה, כולנו דוברים את שפת הגוף והתמונה, ולכן השפה לא מהווה מגבלה.

סיבה שניה היא שבדיחות בתמונות אפשר לשתף גם את מי שעדיין אינו יודע קרוא וכתוב, או מתקשה בראייה – ילדים לפני גיל בית ספר או אנשים מבוגרים מאוד, בגיל הזהב, שזקוקים למשקפי ראייה בעלי מרשם גבוה.

סיבה שלישית היא הצבעוניות! כולנו אוהבים צבע, אופנה, בגדים יפים, חיות ססגוניות ונופים מרהיבים. כל הדברים האלו יכולים להשתלב בצורה טבעית בבדיחות בתמונות, ולהפוך אותן למגניבות ומשמחות הרבה יותר.

יש לכם רעיון לבדיחה בתמונה? נשמח מאוד אם תשתפו אותנו, ואולי נעלה אותה לאתר (וכמובן שנכתוב את השם שלכם).

דילוג לתוכן